5 powodów, dla których warto wybrać się na spacer

Czy wiesz, że dodanie regularnych spacerów do programu fitness może przynieść wiele korzyści dla zdrowia psychicznego i fizycznego? To łatwy, wygodny i świetny sposób na cieszenie się pięknymi plenerami, będąc jednocześnie aktywnym. Dodany bonus: to nic nie kosztuje! Wymieniliśmy 5 powodów, dla których powinieneś iść na spacer, ale zanim to zrobisz, upewnij się, że masz odpowiednie obuwie, które wspiera każdy krok.

WKŁADKI ORTOPEDYCZNE DO CHODZENIA

Jedną z bardzo ważnych wskazówek, które powinieneś podjąć przed dodaniem chodzenia do codziennej rutyny, jest upewnienie się, że masz obuwie wspierające. Chociaż chodzenie przynosi wiele korzyści, to brak odpowiedniego obuwia może spowodować więcej szkody niż pożytku dla Twoich stóp.

Wkładki ortopedyczne Aetrex to łatwy sposób na dodanie wsparcia wewnątrz butów w ciągu zaledwie kilku sekund. Zapewniają one wsparcie, komfort i amortyzację, których potrzebujesz podczas chodzenia, abyś mógł pozostać aktywny. Kup wkładki ortopedyczne do chodzenia tutaj!

Korzyści z ortezy Aetrex:

1. Wszystkie nasze ortezy są wyposażone w nasz charakterystyczny wspornik łuku Aetrex, który pomaga wyrównać ciało i zapobiega powszechnym stanom, takim jak zapalenie rozcięgna podeszwowego, ból pięty i ból łuku .

wkładka ortopedyczna

2. Ortezy Aetrex są wykonane z najwyższej jakości i zaawansowanych technologicznie materiałów, które pomagają zapobiegać kontuzjom, zapewniając jednocześnie komfort przez cały dzień. W przeciwieństwie do innych marek, które wykorzystują tworzywa sztuczne i inne twarde, niewygodne materiały, używamy nowoczesnych i lekkich materiałów, takich jak pianka memory, poliuretany i pianki regeneracyjne.

wkładki_do_chodzenia_materiały

3. Ortezy Aetrex zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonałą amortyzację wstrząsów, która ma za zadanie amortyzować i wspierać ciało, jednocześnie chroniąc stopę.

Chcesz znaleźć najlepszą ortezę na swoje stopy? Weź udział w naszym quizie ortotycznym!

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ SIĘ NA SPAC

Pamiętaj, mały ruch jest lepszy niż brak ruchu, więc włóż wkładki do butów, wyjdź na zewnątrz i zacznij chodzić !

1. Chodzenie to wygodny sposób na spalanie kalorii poprzez włączenie aktywności fizycznej do swojego dnia.

2. Chodzenie to świetny sposób na oczyszczenie i zrelaksowanie umysłu. Pomaga poprawić nastrój i zmniejszyć uczucie niepokoju lub stresu; możesz nawet słuchać ulubionej muzyki lub podcastu, aby się zrelaksować.

3. Chodzenie to ćwiczenie o niewielkim wpływie, które pomaga poprawić ogólny stan zdrowia i kondycję. To najlepsze ćwiczenie dla Twoich stóp!

4. Spacer może pomóc w poprawie poziomu cukru we krwi. Krótki spacer po bloku po obiedzie to łatwa i zdrowa rutyna, która sprawi, że poczujesz się dobrze.

5. Chodzenie może pomóc chronić stawy, w tym kolana i biodra. Zaproś znajomego, aby do Ciebie dołączył!

.

OŚWIADCZENIE: Informacje zawarte w tym przewodniku nie są dostarczane przez lekarzy i służą wyłącznie celom informacyjnym. Informacje zawarte w tym przewodniku nie mają na celu zastąpienia konsultacji z pediatrą, lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia. Informacje dostępne w tym przewodniku lub za jego pośrednictwem w żaden sposób nie mają na celu diagnozowania, wpływania na leczenie lub leczenia jakichkolwiek problemów związanych ze stopami lub innymi problemami zdrowotnymi, ani nie zastępują usług lub porady podologa, lekarza lub pracownika służby zdrowia. Zawsze powinieneś skonsultować się z lekarzem licencjonowanym w twoim stanie we wszystkich sprawach dotyczących twojego zdrowia.