ALBERT 2 PRO SCANNER

Najlepsze rozwiązanie do skanowania stóp 3D typu „wszystko w jednym”

Albert 2 Pro przechwytuje niezrównane dane i informacje o stopach, umożliwiając sprzedawcom i konsumentom podejmowanie bardziej świadomych decyzji o zakupie obuwia oraz wkładek . Wyposażony w 4 kamery głębi Intel® RealSense™ i 5184 pozłacane czujniki, Albert 2 Pro oferuje najbardziej wyrafinowane, interaktywne skanowanie stóp w sklepie.

 

Odtwórz wideo

ALBERT 2 PRO SCANNER

Pomiary 3D

Skaner stóp Albert 2 Pro 3D wykorzystuje 4 najnowocześniejsze kamery Intel® RealSense™ 3D Depth Cameras, aby uchwycić najdokładniejsze dane o stopach z kluczowymi pomiarami, takimi jak długość, szerokość, obwód, wysokość w kroku i wysokość łuku, wszystko z dokładnością do 1 milimetra podczas 20-sekundowego procesu skanowania. Dane te są następnie przekształcane w model 3D, który zapewnia interaktywne doświadczenie konsumenckie dzięki wykorzystaniu ponad 3,5 miliona punktów danych.

Ciśnienie

Technologia płyt naciskowych firmy Aetrex została zaprojektowana tak, aby przechwycić kompletne dane o stopach klientów, dotyczące unikalnej głębokości łuku i punktów nacisku, wskazując miejsca, w których mogą być podatne na dyskomfort lub ból. Opcja testu dynamicznego zapewnia analizę chodu klientów, w tym ich środka ciężkości w całym cyklu chodu, z niezrównaną szybkością 30 klatek na sekundę.

Technologia czujników

Nasze czujniki mierzą powierzchnię styku proporcjonalnie do zastosowanego nacisku z najlepszą na rynku wydajnością i są wystarczająco trwałe, aby wytrzymać w większości środowisk.

Unikalna konstrukcja i opatentowane czujniki technologiczne zapewniają następujące korzyści:

Albert FitGenius™ - Kokpit Platformy AI

Twoje stopy są trójwymiarowe, podobnie jak twoje buty. Mimo to, zamawianie online opiera się nadal tylko na długości i szerokości. Nic dziwnego, że 30-40% tych zamówień jest zwracanych. W miarę jak handel elektroniczny nadal rośnie w ekspresowym tempie, to wyzwanie, niestety, będzie tylko narastać. Silnik AI FitGenius firmy Aetrex może znacząco zmniejszyć zwroty obuwia w e-commerce i stworzyć bardziej spersonalizowane doświadczenie dla klienta.

Centrum Edukacji Sterowane Głosem

Albert, realistyczna postać 3D, w pełni zaprojektowana i animowana w 3D, prowadzi pracowników sklepu i klientów przez Centrum Edukacji. Centrum Edukacji sterowane głosem wykorzystuje technologię Harman eNova, aby pomóc pracownikom sklepu w nawigacji po oprogramowaniu oraz oferować klientom informacje na temat zdrowia stóp, schorzeń stóp i ortez Aetrex, wystarczy zadać pytanie Albertowi.

Panel Sterowania

Panel Sterowania Albert 3DFit to kokpit, z którego sprzedawcy detaliczni mogą łatwo uzyskiwać dostęp, filtrować i eksportować wszystkie dane ze skanowania stóp. Panel sterowania pomaga sprzedawcom monitorować użytkowanie skanera w poszczególnych sklepach i przez poszczególnych sprzedawców. Można także filtrować wszystkie dane skanowania stóp klientów według sklepu, co umożliwia tworzenie spersonalizowanych programów marketingowych dostosowanych do potrzeb klientów, bazując na rozmiarze stopy, szerokości, wysokości łuku i wielu innych czynnikach.

Analiza w Chmurze

Cloud Analytics to wysoce bezpieczna i niezawodna platforma analityki danych oparta na chmurze dla Albert 2 Pro. Wykorzystuje sztuczną inteligencję oraz szereg narzędzi analitycznych do wydobywania informacji z ogromnych zbiorów danych zebranych przez skanery Albert i prezentuje je w sposób łatwy do kategoryzacji, który jest łatwo dostępny poprzez Panel Sterowania.