FILOZOFIA DOPASOWANIA AETREX

5 filarów dopasowania

1.

Dążenie do sukcesu w trójwymiarze

Aby uzyskać optymalne dopasowanie, należy uwzględnić wszystkie aspekty stopy, w tym: grzbietowy, podporowy, przedni, tylny, przyśrodkowy i boczny.

2.

Tworzenie równomiernego rozkładu ciśnienia

Optymalne dopasowanie zapewnia równomierne rozłożenie nacisku w całym cyklu chodu. Można to osiągnąć poprzez całkowity kontakt oraz poprzez przeniesienie nacisku z miejsc o dużym nacisku.

3.

Zapewnienie dostosowania i wsparcia

Optymalne dopasowanie zmniejsza nadmierną pronację i pomaga zapewnić prawidłowe ułożenie ciała. Pomagając stopie pozostać blisko neutralnej pozycji stawu skokowego, zapobiegnie również nadmiernemu rozciągnięciu powięzi podeszwowej i zmniejszy obciążenie kolan, bioder i pleców.

4.

Dostosowanie i ochrona dzięki technologii materiałów

Optymalne dopasowanie chroni stopę poprzez dostosowanie jej do potrzeb oraz poprzez zapewnienie amortyzacji i pochłaniania wstrząsów. Wybieraj materiały ortopedyczne, które nie walczą ze stopą, lecz dostosowują się lub ustępują podczas faz uderzenia w cyklu chodu.

5.

Uznaj, że but jest zmienny

Rozmiarówka wśród marek i stylów nigdy nie jest jednolita, a optymalne dopasowanie najlepiej osiągnąć poprzez przymierzanie różnych rozmiarów lub poprzez technologie uczenia maszynowego, które zajmują się charakterystyką dopasowania poszczególnych stylów. Grubość skarpet również może mieć wpływ na dopasowanie, dlatego klienci powinni być informowani o tej kwestii, kiedy tylko jest to możliwe.