banner_eco

EKOSYSTEM TECHNOLOGICZNY AETREX

EKOSYSTEM TECHNOLOGICZNY AETREX

Platforma omnichannel - sprzęt, oprogramowanie i wkładki ortopedyczne, bezproblemowo zintegrowane w celu usprawnienia działalności detalicznej na całym świecie.

Ekosystem technologiczny Aetrex został zaprojektowany w celu zintegrowania sprzętu, oprogramowania i najwyższej jakości wkładek do butów, aby zapewnić najlepsze korzyści sprzedawcom. Efektem netto jest niezwykłe rozwiązanie omnichannel, które zwiększa sprzedaż, zapewnia ciekawe doświadczenia w handlu detalicznym oraz gromadzi niezrównane dane umożliwiające dopasowanie butów do indywidualnych potrzeb i ukierunkowane możliwości marketingu cyfrowego.

Dopasowanie i rejestracja danych

Doświadczenie w handlu detalicznym / korzyści dla konsumenta

Sprzedaż uzupełniająca

albert_scanner

Albert 2 Pro

Albert 2 Pro jest łatwym w użyciu, wszechstronnym systemem skanowania 3D stóp, zaprojektowanym, aby pomóc klientom w znalezieniu odpowiednio dopasowanego obuwia i wkładek ortopedycznych oraz zapewnić lepsze doświadczenia klientów w handlu detalicznym. W ciągu 20 sekund lub mniej, przy skanowaniu dwóch stóp, Albert 2 Pro rejestruje niezrównane dane o stopach klienta, w tym dane o nacisku statycznym i opcję nacisku dynamicznego. Albert 2 Pro jest w pełni zintegrowany z zaleceniami Aetrex Orthotic dla klientów, tworząc centrum informacji dla partnerów detalicznych. Albert 2 Pro jest najbardziej zaawansowanym systemem skanowania stóp oferowanym na świecie i ułatwia bardziej spersonalizowaną, omnichannelową relację z klientami.

AlbertPressure_sq

Skaner nacisku Albert

Skaner nacisku Albert wyposażony jest w pakiet oprogramowania Albert oraz 5,184 pozłacanych czujników. Dzięki dynamicznym i statycznym testom ciśnienia, urządzenie to wyznacza standardy branżowe w zakresie danych dotyczących ciśnienia w czasie chodu z niezrównaną szybkością 30 klatek na sekundę. Skaner ciśnienia Albert dostarcza klientom rekomendacji dotyczących wkładek ortopedycznych Aetrex, tworząc dodatkowe możliwości sprzedaży dla sprzedawców.

fit_hq

Albert FitGenius™

To autorskie oprogramowanie zapewnia właściwe dopasowanie za pierwszym razem dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji (AI). Program można zsynchronizować z systemami sprzedaży detalicznej lub systemami handlu elektronicznego, aby pomóc pracownikom sprzedaży w polecaniu najlepszych wkładek ortopedycznych Aetrex lub najlepiej dopasowanego obuwia według marki, stylu i rozmiaru dla danego klienta, na podstawie jego unikalnego skanu stopy. Obejmuje to również ich procent wśród amerykańskich klientów dla każdego pomiaru, aby pomóc umieścić ich rozmiar w lepszym kontekście.

cloud_analytics

Analityka w chmurze

Chmura analityczna to wysoce bezpieczna, niezawodna, oparta na chmurze platforma analityki danych dla Alberta 2 Pro. Wykorzystuje sztuczną inteligencję i szereg narzędzi analitycznych, aby wydobyć informacje z ogromnych danych zebranych ze skanerów Alberta i przedstawić je w sposób łatwy do skategoryzowania i czytelny poprzez Panel sterowania.

sizeright_mobile_450px

Mobilny skaner

Aplikacja mobilna Albert prowadzi konsumentów przez proces przechwytywania obrazu, który zapewnia dokładne określenie rozmiaru i typu łuku. Na podstawie tych danych program prezentuje odpowiednie zalecenia edukacyjne i produktowe. Aplikacja wykorzystuje zaawansowane oprogramowanie do uczenia maszynowego i wizji komputerowej w celu zapewnienia niezrównanego doświadczenia klienta.

sizeright_mobile_450px

Wyniki

Aetrex Technology Foot Passport™ zapewnia klientom spersonalizowane wyniki skanowania i profil stóp za pośrednictwem strony Myfeet.com, wirtualnego centrum danych klientów. Klienci mogą przeglądać swój pełny profil, aktualizować preferencje dotyczące obuwia, odwoływać się do poprzednich skanów stóp, otrzymywać zalecenia dotyczące obuwia oraz mieć dostęp do spersonalizowanych promocji opartych na indywidualnych wynikach skanów.

foot

Foot.com

Strona Foot.com została uznana za witrynę nr 1 poświęconą zdrowiu stóp w Internecie i służy jako element edukacyjny oprogramowania Albert 2 Pro. Identyfikator bólu stopy jest najczęściej odwiedzaną sekcją strony, a sekcja dotycząca rodzaju łuku może bez problemu współpracować z systemem A2OS, aby pomóc klientom w edukacji na temat ich rodzaju stopy. Strona zawiera również informacje o schorzeniach i sposobach leczenia, filmy wideo oraz sekcję “In-the-News”, która zapewnia aktualność treści.

academy

Akademia Aetrex

Akademia Aetrex to internetowy program szkoleniowy dla klientów na żądanie, którego celem jest edukacja pracowników handlu detalicznego w zakresie maksymalizacji potencjału technologii Aetrex i programów ortotycznych. Uczestnicy mogą zapoznać się z biomechaniką, anatomią i narzędziami sprzedaży, które pomogą sprzedawcom detalicznym w tworzeniu najwyższej jakości usług. Akademia zapewnia również pracownikom sklepów sprawdzone metody prowadzenia sprzedaży i wskazuje możliwości optymalizacji danych.

custom_select

Indywidualnie dobrane wkładki ortopedyczne

Wkładki Aetrex Premium Orthotics są uznawane za system ortopedyczny nr 1 na rynku. Są one dostępne w różnych stylach i są dobierane na podstawie danych zebranych podczas skanowania stóp metodą Albert 2 Pro. Wkładki Aetrex Orthotics są wyposażone w takie opcje jak wsparcie śródstopia w celu zapewnienia ochrony kości śródstopia oraz wkładki przyśrodkowe w celu wyrównania tylnej części stopy i kontroli nadmiernej pronacji.

3d

Wkładki ortopedyczne drukowane w 3D

Druk 3D umożliwia firmie Aetrex oferowanie w pełni spersonalizowanych wkładek ortopedycznych poprzez tłumaczenie kompletnych danych ze skanu stopy w celu stworzenia wkładki, która dokładnie dopasowuje się do punktów nacisku i profilu stopy danej osoby. Wykonane w USA, opatentowane wkładki drukowane w technologii 3D mają różną strukturę na każdy cm2 stopy, co zapewnia nowy, nieosiągalny dotąd poziom redukcji nacisku na stopę.

orthotic_footwear

Obuwie ortopedyczne

Misją firmy Aetrex jest tworzenie najzdrowszych butów na rynku. Wszystkie style są tworzone z dbałością o spełnienie najwyższych standardów projektowania, wykorzystują najnowsze technologie materiałowe i oferują niezrównane możliwości dostosowania i regulacji. Rezultatem jest linia obuwia zaprojektowana, aby pomóc Ci czuć się świetnie na nogach i promować zdrowy styl życia.