O TECHNOLOGII AETREX

Nauka i technologia dla lepszego zdrowia i komfortu ®

Historia firmy Aetrex

Założona w 1946 roku firma Aetrex jest światowym liderem w dziedzinie technologii skanowania stóp i wkładek ortopedycznych na rynku wtórnym. Od ponad 74 lat Aetrex projektuje innowacyjne produkty, które zapewniają niezrównane wsparcie, wyrównują nacisk i lepiej ustawiają ciało. Cel: nie tylko zapewnić niesamowity komfort, ale pomóc konsumentom uniknąć niepowodzeń, utrzymując ich w aktywności i zdrowiu, robiąc rzeczy, które kochają.

Aetrex łączy swoją historię wiedzy o zdrowiu stóp z ponad 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu oprogramowania i sprzętu. W 1999 roku Aetrex stworzył Foot Health Network, projektując strony internetowe dla sprzedawców detalicznych i zachęcając klientów do odwiedzania ich stron i sklepów w celu zakupu produktów pomagających w pielęgnacji stóp. Kolejnym krokiem było stworzenie serwisu Foot.com w 2000 roku, który do dziś jest najważniejszym na świecie źródłem informacji o zdrowiu stóp.

Siła nacisku

Aetrex był pionierem technologii skanowania stóp na rynkach konsumenckich w 2002 roku, wprowadzając technologię płytek naciskowych o nazwie iStep, rewolucyjną platformę sprzedaży detalicznej. System skanowania został zaprojektowany w celu zróżnicowania doświadczeń związanych z dopasowaniem obuwia w sklepie poprzez przechwytywanie danych dotyczących nacisku pod stopą, aby pomóc sklepom w zebraniu unikalnych informacji w celu dotarcia do klientów i osiągnięcia ogromnych, niewykorzystanych zysków poprzez dobór wkładek ortopedycznych dostosowanych do typu stopy.

Od 2002 roku firma Aetrex umieściła na całym świecie ponad 10 000 skanerów, które wykonały ponad 40 milionów unikalnych skanów stóp klientów, obecnie średnio ponad 2,5 miliona skanów rocznie. Firma Aetrex zbudowała infrastrukturę i kultywowała zdobyte z trudem know-how, aby zintegrowany program skanowania stóp okazał się ogromnym sukcesem dla naszych partnerów. Zespół firmy Aetrex składa się z 30-osobowej organizacji zajmującej się globalną sprzedażą i obsługą, szerokiego wsparcia wewnętrznego oraz zróżnicowanego zespołu programistów, w tym ekspertów w dziedzinie kodowania oprogramowania, uczenia maszynowego, wizji komputerowej oraz inżynierów optyków i elektryków.

Integracja mobilna

W 2018 roku Aetrex przejął SOLS, wiodącego twórcę aplikacji do skanowania stóp za pomocą urządzeń mobilnych, i uruchomił CRM Albert Control Panel, który zapewnia partnerom dostęp do wszystkich punktów danych zebranych na skanerach. Panel kontrolny przechowuje szeroki zakres danych o stopach konsumentów, które mogą być wykorzystywane do badań i rozwoju, merchandisingu oraz do tworzenia potężnych, spersonalizowanych cyfrowych kampanii do docelowych konsumentów